O marce FABOR Workwear

FABOR Workwear to polska marka, która z sukcesem działa w branży odzieży roboczej i firmowej na polskim i zagranicznych rynkach. Powstała w 2012 roku stale poszerza swoje portfolio.

Specjalizujemy się w projektowaniu, szyciu oraz znakowaniu odzieży roboczej i firmowej dla dużych Klientów biznesowych. Ubieramy pracowników wielu branż. Tworzymy identyfikację wizualną pracowników wielu znanych i cenionych marek w Polsce i na świecie. Nasza odzież znalazła uznanie nie tylko w Polsce, Unii Europejskiej ale również w Norwegii, Szwajcarii, a nawet w Turcji.

W swoich projektach stawiamy na jakość, design oraz dobrej jakości materiały. Cały proces projektowy oraz produkcja odbywa się w Polsce, co gwarantuje dużą elastyczność w obsłudze Klienta, stałą kontrolę jakości oraz szybkość w realizacji zamówień. To, co nas wyróżnia, to wdrożony wieloetapowy system kontroli jakości dostaw oraz produktu gotowego. Posiadamy własne laboratorium gdzie każda dostawa jest sprawdzana pod względem obowiązujących w odzieży roboczej norm. Produkujemy asortyment wyłącznie w najlepszej jakości i I gatunku.

Rocznie do stałej oferty wprowadzamy kilkanaście, nieraz kilkaset, nowych modeli odzieży roboczej i firmowej. Stale podążamy za aktualnymi trendami i potrzebami naszych Klientów. Lata 2019 -2021 były dla nas przełomowe. Wprowadziliśmy wówczas do oferty aż 3 nowe kolekcje: odzież medyczną, odzież hotelową oraz odzież roboczą premium.

Jesteśmy firmą etyczną, wspierającą polski i europejski przemysł. Produkujemy w Polsce. Staramy się również by nasi dostawcy materiałów oraz dodatków pochodzili z Polski i Unii Europejskiej. Dbamy o środowisko naturalne. Do produkcji używamy materiały z certyfikatem Oeko-Tex 100 oraz bawełny organicznej.

Nasza odzież robocza to funkcjonalność, wygoda użytkowania, modny wygląd oraz szerokie zastosowanie. Ważna jest dla nas konstrukcja odzieży, sposób jej wyprofilowania oraz nowoczesny krój w oparciu o polską rozmiarówkę.

Dodatkowo posiadamy duży dział znakowania tekstyliów, znakujemy: odzież firmową, odzież roboczą oraz odzież reklamową. Posiadamy nowoczesny dział znakowania tekstyliów oraz 20 lat doświadczeń. Odzież znakujemy następującymi technikami: haft komputerowy, sitodruk transferowy, folie flex, folie odblaskowe, folie flock, folie subliflock, sublimacja.

Zapraszamy serdecznie!

Nowoczesny dział znakowania odzieży i akcesoriów

Nowoczesny dział znakowania odzieży i akcesoriów
Techniki: haft komputerowy, sitodruk termotransferowy, sublimacja, folie.

NASZE MArki

Fabor fullcolor

FABOR Fullcolor – marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych toreb reklamowych oraz odzieży sportowej sublimacyjnej dla Klientów biznesowych.

Jako jedyni w Polsce i na świecie opracowaliśmy innowacyjną technologię znakowania i produkcji toreb reklamowych fullcolor. Nasz sposób produkcji pozwolił podnieść parametry użytkowe i estetyczne finalnego produktu przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Wszystkie produkty powstają w Polsce – od pomysłu przez prototypownię, studio projektowania nadruków, po finalną produkcję.

Nasze produkty zyskały uznanie w Polsce, krajach UE oraz w Norwegii. Klienci cenią sobie ich unikatowość oraz niepodważalną jakość. W 2017 torby reklamowe fullcolor zdobyły nagrodę w konkursie Super Gift organizowanym przez OOH Magazine. Zobacz naszą ofertę!

Fabor fullcolor

FABOR Med – powstała w 2019 roku marka specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy premium odzieży medycznej i kosmetycznej dla salonów SPA.

W ofercie znajdą Państwo fartuchy medyczne, fartuchy laboratoryjne, żakiety, damskie zestawy, spódnice, spodnie. Dostępne są również wysokiej jakości dresy, koszulki polo i t-shirty techniczne.

Marka podąża za aktualnym trendami w modzie implementując je do bieżącej oferty. Miękkie linie, kobiece kroje i kolorystka odzieży, ozdobnie zapięcia, modelujące sylwetkę cięcia, wyselekcjonowane materiały i wysoka jakość szycia w Polsce – to cechy naszej kolekcji odzieży medycznej.

Fabor fullcolor

FABOR Sport – marka powstała w 2019 roku i od razu znalazła uznanie wśród Klientów detalicznych jak i hurtowych. W ofercie marki znajduje się sublimacyjna odzież sportowa.

Całość kolekcji szyta jest w Polsce w oparciu o wyselekcjonowane dzianiny sportowe z Polski i krajów UE. Wszystkie dzianiny oraz użyte do produkcji nadruków barwniki posiadają certyfikat Oeko-Tex 100.

Misją marki jest dostarczenie niebanalnej odzieży sportowej, przykuwającej oko, ciekawej, zabawnej i kolorowej, bo sport to nie tylko zdrowie, ale również moda, styl życia, sposób wyrażania siebie i zabawa.

Zapraszamy do świata Fabor!