Kolekcje odzieży roboczej i firmowej

Odzież robocza

Nasza Odzież robocza to sprawdzone materiały renomowanych dostawców, nowoczesne konstrukcje i wzory oraz sprawdzona funkcjonalność. Całość kolekcji jest szyta w POLSCE. Projektujemy dla Państwa odzież od 2012 r. stale rozwijając i ulepszając naszą ofertę.

Odzież robocza premium

Odzież robocza premium to nowoczesne kroje, wyselekcjonowane materiały oraz wysoka jakość wykonania. Kolekcja odzieży roboczej premium powstała z myślą o wymagających Klientach. W kolekcji m.in. zaawansowane spodnie robocze zaprojektowane w oparciu o “7 stref komfortu”.

Odzież robocza damska

Odzież robocza damska powstała z myślą o kobietach, kolekcja ma na celu zapewnienie kobiecego wyglądu w miejscu pracy. Dedykowane kobiecej sylwetce kroje zapewnią również wygodę oraz łatwy dobór rozmiaru. Atutem kolekcji są materiały z przewagą bawełny oraz elastanem.

Odzież odblaskowa

Odzież robocza odblaskowa marki FABOR Workwear spełnia normę EN ISO 20471 w dwóch klasach ochrony. Zastosowanie materiałów fluorescencyjnych, wysokiej klasy pasów odblaskowych oraz odblaskowych lamówek Coats gwarantuje wysoki poziom widoczności zarówno w nocy jak i w dzień.

Odzież robocza ocieplana

Odzież robocza ocieplana powstała z myślą o komforcie termicznym oraz wygodzie osób pracujących na zewnątrz. Stanowi dobre zabezpieczenie przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Kompleksowa oferta odzieży roboczej ocieplanej zabezpieczy zarówno górne jak i dolne partie ciała.

Odzież firmowa

Odzież firmowa to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka i wygląd. W kolekcji znajdą Państwo wyselekcjonowane propozycje odzieży firmowej. Na życzenie Klienta projektujemy identyfikacje wizualną pracowników wielu branż, rocznie tworzymy dla naszych Klientów kilkadziesiąt nowych modeli ubrań.

Odzież medyczna

Odzież medyczna to kolekcja nowoczesna, różnorodna i niebanalna. Powstała w oparciu o sprawdzonych dostawców tkanin medycznych. Całość kolekcji jest projektowana i szyta w Polsce. Nowością jest elastyczna odzież medyczna oraz dedykowane kobietom komplety odzieży medycznej.

Odzież dla gastronomii

Odzież dla gastronomi – NOWOŚĆ 2021r. to oferta ubrań dedykowanych do użytku m.in. przez kucharzy, pomocników kuchennych, ale również przez kelnerów i barmanów. Kolekcja wkrótce zostanie rozszerzona o nowe modele ubrań dedykowanych do pracy w kuchni.

Odzież hotelowa

Odzież hotelowa – nasz NOWOŚĆ 2021 r.. Do stworzenia kolekcji zainspirowała nas długoletnia współpraca z naszymi Klientami. W ofercie m.in. odzież dla pracowników recepcji, odzież dla pokojówek, pracowników SPA, pracowników restauracji i gastronomii. Odzież można personalizować.ofertę.

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa gości w naszej ofercie już ponad 20 lat. Wcześniej pod marką Mobiler, dzisiaj pod marką FABOR tworzymy dla Państwa wysokiej jakości zdobienia LOGO firmy haftem i sitodrukiem transferowym. Dostępne inne techniki: folie flex, flock i subliflock, sublimacja, folie odblaskowe.