Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Spodnie robocze

Produkt na zamówienie
Bojówki męskie Flexilight szare
Produkt na zamówienie
Spodnie robocze męskie ocieplane

Wygodne spodnie robocze


Spodnie marki FABOR Workwear to wytrzymałe spodnie robocze, które są zarazem wygodne, funkcjonalne i praktyczne. Dzięki nim Ty i Twoi pracownicy poczujecie się komfortowo w miejscu pracy. Nasze spodnie robocze BHP zapewniają swobodę ruchów podczas wykonywania codziennych obowiązków w każdych warunkach pracy.

Spodnie robocze męskie i damskie


Rodzajów spodni roboczych w FABOR Workwear znajdziesz naprawdę bardzo wiele. Dostępne są przede wszystkim klasyczne spodnie monterskie, proste spodnie robocze, spodnie typu ogrodniczki, bojówki robocze, jeansowe spodnie robocze, ale również spodnie robocze ocieplane oraz krótkie spodenki robocze.

Nasza odzież robocza oferowana jest w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Dotyczy to linii damskiej, jak i męskiej. Wszystkie damskie i męskie spodnie robocze wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ubranie robocze posłuży przez długi czas mimo częstego użytkowania oraz prania. W przypadku spodni roboczych skupiliśmy się na ich funkcjonalnym zastosowaniu. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupionych u nas produktów. Z tego względu gwarantujemy najlepszą jakość materiału, który dokładnie sprawdzamy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. Spodnie robocze męskie i damskie szyjemy z kilku materiałów o splocie twill: 100% bawełny, mieszanki poliestru z bawełną, bawełny z elastanem.

Spodnie robocze i ich modele


Spodnie ocieplane okazują się ciekawą propozycją dla osób pracujących na zewnątrz lub w chłodnych pomieszczeniach. Ich głównym zadaniem jest utrzymywanie komfortu termicznego w niskich temperaturach. Niezmiernie ważne jest, aby pracownicy byli odpowiednio zaopatrzeni w odzież roboczą zapewniającą im bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki pracy.

Spodnie ogrodniczki robocze wyposażone zostały w praktyczne kieszenie podręczne, które pomieszczą najpotrzebniejsze drobne rzeczy. Znajdziesz je tutaj --> https://www.fabor.pl/k/ogrodniczki-robocze/.

Znajdziesz u nas również spodnie robocze odblaskowe, do których doszyliśmy elementy odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo pracownikom. Są to spodnie ostrzegawcze, dzięki którym zostaną oni zauważeni już z optymalnej odległości, zachowując ostrożność.

Przy spodniach roboczych dbamy o to, aby były trwałe i posłużyły naszym klientom nawet przez kilka sezonów. Z tego względu wiele modeli wzmacniamy dodatkowym szyciem kroku oraz wewnętrznej strony ud.

Nasze spodnie robocze męskie i damskie to przede wszystkim komfort pracy, a niezwykle szeroki wybór modeli sprawia, że z łatwością znajdziesz idealny model do swoich potrzeb.

Już teraz sprawdź, jakie mamy dostępne spodnie robocze!