Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Softshelle Kurtki robocze

Kurtki robocze


Kurtki robocze to odzież robocza, która jest niezbędna podczas pracy w niskich temperaturach. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników i zainwestuj w profesjonalne kurtki robocze, które zapewniają komfort użytkowania, a także termiczny. Kurtki robocze damskie oraz męskie świetnie sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym.

W FABOR Workwear dostępne są różne modele kurtek roboczych. Zaliczają się do nich:

  • kurtki odblaskowe,

  • kurtki ocieplane,

  • kurtki Softshell.


Każda z wyżej wymienionych kurtek została uszyta z wysokiej jakości materiałów. Zależy nam, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych u nas produktów. Z tego względu zwracamy szczególną uwagę na każdy detal na etapie produkcji.

Kurtka robocza ma za zadanie chronić pracownika przed wiatrem na świeżym powietrzu, jak i zimnem wewnątrz budynków. Wyposażyliśmy kurtki w odpinany kaptur oraz ciepłe stójki — zapewniają optymalną ochronę przed porywami wiatru i przed minusowymi temperaturami. W celu praktycznego zastosowania kurtki robocze mają dodatkowe kieszenie boczne, które pozwalają na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy w czasie pracy na wyciągnięcie ręki, dostępne modele zimowe posiadają również kieszeń na piersi.

 

Kurtka Softshell


Kurtki Softshell to odzież wierzchnia wielosezonowa zasuwana na zamek błyskawiczny. Idealna dla osób pracujących, jak i codziennego użytkowania. Wygodna kurtka zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny to świetna opcja do pracy w wielu warunkach. Jej klasyczny sportowy krój sprawia, że sprawdzi się nie tylko do pracy, ale i do użytkowania na co dzień. Uszyliśmy ją z materiałów z wysoką odpornością na deszcz. Dostępne są w dwóch wariantach: z kapturem oraz bez kaptura.

 

Ocieplane kurtki robocze


Kurtka ocieplana została uszyta z materiałów zapewniających maksymalny komfort cieplny. Wyposażyliśmy je w odpinany kaptur oraz pojemne zasuwane na zamek kieszenie. Kurtka zimowa posiada regulowane mankiety. Nasza kurtka robocza ocieplana zapewniaja ochronę przed deszczem, przy czym jest jeszcze olejoodporna.

 

Odblaskowe kurtki robocze


Kurtki odblaskowe dzięki profesjonalnym pasom odblaskowym oraz materiałom we fluorescencyjnych kolorach zwiększają widoczność pracownika w miejscu pracy. Kurtki ostrzegawcze sprawiają, że pracownik jest zauważany już z dużej odległości, dbamy w ten sposób o swoje i jego bezpieczeństwo. Kurtki robocze odblaskowe dostępne są w wielu rozmiarach. Pozwala to dopasować kurtki ostrzegawcze to każdej sylwetki pracownika.

Wszystkie nasze produkty szyte są w Polsce z głównie polskich materiałów. Sprawdź już teraz całą ofertę odzieży roboczej!