Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Polary robocze

Promocja
Produkt na zamówienie
Polar damski z kieszeniami na zamek grafitowy
Promocja
Produkt na zamówienie
Polar damski z kieszeniami na zamek granatowy
Promocja
Produkt na zamówienie
Polar damski z kieszeniami na zamek niebieski
Produkt na zamówienie
Polar firmowy damski czerwony
Produkt na zamówienie
Polar firmowy damski zielony
Produkt na zamówienie
Polar firmowy męski czerwony
Produkt na zamówienie
Polar firmowy męski zielony
Promocja
Produkt na zamówienie
Polar męski z kieszeniami na zamek grafitowy
Promocja
Produkt na zamówienie
Polar męski z kieszeniami na zamek niebieski

Bluzy polarowe


Polary robocze są bardzo często użytkowane jako odzież robocza przez pracowników budowlanych, na halach produkcyjnych, bądź halach magazynowych. Polary spełniają również idealne wyposażenie pracownika w odzież firmową i są idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców, czy dla kierowców. Taka odzież wierzchnia zapewnia komfort termiczny przy niskich temperaturach, chroni przed trudnymi warunkami pogodowymi, ma również zastosowanie w pracach wewnątrz. W naszej ofercie dostępne są zarówno polary męskie, jak i damskie, polary w różnej gramaturze, na różne typy sylwetki i w różnych kolorach.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pracownika oraz o jego komfort pracy!

 

Bluza polarowa — wytrzymałość i funkcjonalność


Nasze polary robocze damskie i męskie cechują się niezwykłą wytrzymałością, a to dzięki wysokiej jakości dzianin polarowych, zastosowanych do ich produkcji. Szyte przez nas bluzy polarowe są funkcjonalne, a ich materiał pozostaje bez zmian przez długi czas nawet przy wielokrotnym praniu i użytkowaniu codziennym. Polar roboczy ma szereg funkcji: chroni przed zimnem podczas pracy, może zwiększać widoczność, czy chronić przed wiatrem. Z oznakowaniem logo pełni rolę odzieży firmowej i jest elementem identyfikacji wizualnej firmy.

Tworzymy nasze ubrania z myślą o naszych Klientach, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również popularne ostatnio polary robocze odblaskowe. Jest to polarowa bluza we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi.

Wszystkie dostępne polary zasuwane są na zamek błyskawiczny, co pozwala na szybkie ubranie się w profesjonalną odzież roboczą. Część modeli posiada wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych oraz dodatkowe kieszenie. Część modeli dostępna jest również w wysokiej gramaturze.

Wyposażyliśmy je w głębokie kieszenie, również na suwak, aby bezpiecznie przechowywać w nich najpotrzebniejsze drobne rzeczy w trakcie pracy.

Polary robocze są zatem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pracowników, bez znaczenia, na jakim są stanowisku i jaką pracę wykonują, zapewniają wygodę oraz idealne dopasowanie.

Zobacz również nasze klasyczne bluzy robocze (Kliknij tutaj)!

Sprawdź dostępne modele i skorzystaj z naszej oferty już teraz!