Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Ogrodniczki robocze

Produkt na zamówienie
Ogrodniczki robocze ocieplane męskie

Spodnie ogrodniczki marki FABOR Workwear


W FABOR Workwear cechuje dobra jakość spodni roboczych. Zarówno spodnie do pasa jak i ogrodniczki robocze to nasz bestseller! Stanowią podstawową odzież roboczą. Wszystkie spodnie wykonane są z wytrzymałych tkanin, są trwałe, gwarantujemy również mocne szycie. Tym samym są to mocne spodnie sprawdzone w różnych warunkach, odporne na uszkodzenia mechaniczne i przystosowane do wykonywania zadań w trudnych warunkach, zapewniając maksymalny komfort pracy oraz wygodę.

Spodnie robocze ogrodniczki


Spodnie ogrodniczki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby posłużyły klientom przez długi czas. Materiał mimo częstego użytkowania, a co więcej prania nie niszczy się, ani nie mechaci. Gwarantuje to, że spodnie ochronne świetnie sprawdzą się w miejscu pracy nawet przez długi czas i są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących. Wszystkie modele wykonane są z wytrzymałej tkaniny typu twill o składach: 100% bawełna, poliester z ok. 40% bawełny, ok. 70% bawełny z poliestrem i elastanem.

Jednym słowem spodnie robocze ogrodniczki męskie, jak i damskie są wygodne. Wszystkie dostępne modele uszyte zostały z dokładnością i dbałością o każdy odrębny element. Co więcej, skupiliśmy się, aby nasza odzież była funkcjonalna, dlatego do każdych roboczych ogrodniczek doszyliśmy praktyczne kieszenie oraz zaprojektowaliśmy profilowanie m.in. nogawek czy pasa. Każda kieszeń pozwala mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy w tracie pracy. Liczne kieszenie są pojemne, dzięki temu zmieścisz w nich nawet duży telefon komórkowy. Jednak to nie wszystko. Większość naszych spodni roboczych uzupełniliśmy o dodatkowe wzmocnienia szycia w kroku oraz przy wewnętrznej stronie ud.

Ten typ spodni roboczych wyposażyliśmy w regulowane szelki, aby można było łatwo dopasować spodnie do wzrostu pracownika. Dzięki temu, że oferujemy ogrodniczki w wielu wariantach kolorystycznych oraz modelach, z pewnością znajdziesz odpowiednie spodnie do indywidualnych potrzeb zarówno swoich, jak i Twoich pracowników.

Oferujemy również spodnie z żółtymi, bądź pomarańczowymi wstawkami, czy z pasami odblaskowymi, które mają za zadanie poprawienie widoczności pracownika w trakcie pracy. Takie dodatki pozwalają dostrzec osobę już z optymalnej odległości, dlatego inni mogą zachować bezpieczną odległość od miejsca wykonywanych czynności.

Spraw swoim pracownikom profesjonalne ogrodniczki robocze! Kupując u nas, masz pewność dobrego zakupu!