Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc październik 2021 wynosi ~40%

Odzież robocza marki FABOR Workwear to sprawdzone materiały, ciągły rozwój, nowoczesne konstrukcje i funkcjonalność. Uwielbiamy projektować z myślą o kobietach i mężczyznach w ich miejscu pracy. Myśląc o nowym wzorze zawsze bierzemy pod uwagę wygodę, bezpieczeństwo oraz wygląd i dobre samopoczucie osoby noszącej naszą odzież. Projektujemy dla Państwa od 2012 roku stale rozwijając i ulepszając naszą ofertę. Obecnie nasza kolekcja liczy ponad 250 modeli odzieży roboczej i sprzedawana jest do prawie wszystkich krajów UE, Turcji, Norwegii oraz Szwajcarii.


W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór m.in. spodni roboczych, bluz roboczych, odzieży firmowej, kurtek ocieplanych, odzieży roboczej odblaskowej, kurtek typu softshell, koszulek roboczych, fartuchów, polarów roboczych, bluz roboczych dresowych, odzieży ocieplanej. Na życzenie na całości odzieży wykonujemy znakowanie logo haftem, sitodrukiem transferowym, foliami: flex, flock, subliflock, odblaskowymi.


Całość kolekcji szyta jest w POLSCE. Większość użytych przez nas do produkcji materiałów pochodzi z Polski oraz z Unii Europejskiej i posiada certyfikat Oeko-Tex 100. Tworzymy nasze produkty świadomie w dbałości o środowisko, etykę oraz szacunek do Klienta.

Odzież robocza