Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Odzież robocza Premium

Odzież robocza premium


Odzież robocza premium marki FABOR Workwear powstała z myślą o bardzo wymagających klientach i jako kolekcja jest stale rozwijana o nowe modele.

Kolekcję wyróżniają dopasowane, wieloelementowe kroje, wyselekcjonowane materiały oraz najlepsze dodatki krawieckie. Bazę kolekcji stanowią spodnie monterskie z dużą ilością kieszeni, dopasowane, stylizowane na kurtki motocyklowe bluzy robocze oraz krótkie spodenki monterskie. Użyte do kolekcji materiały w 90% pochodzą z UE, w zdecydowanej większości są to materiały z przewagą bawełny oraz z dodatkiem elastanu.

Wszystkie produkty z tej linii są oznaczone jako seria FlexiLight.

Całość odzieży cechuje podwyższona trwałość osiągnięta użyciem dedykowanych materiałów Cordura® oraz specjalną konstrukcją szwów z zastosowaniem licznych wzmocnień. Całość kolekcji powstaje w oparciu o autorskie „7 stref komfortu”. Co więcej, wszystkie nasze produkty, a w tym odzież robocza premium szyta jest w Polsce.

 

Ubrania robocze


W FABOR Workwear znajdziesz bogaty asortyment odzieży roboczej premium, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które przechodzą dokładną kontrolę jeszcze przed rozpoczęciem etapu produkcji. Następnie gotowa odzież ochronna jest skrupulatnie sprawdzana przez naszych pracowników pod kątem jakości wykończeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli maksymalny komfort pracy nosząc odzież roboczą marki FABOR. Cenimy sobie wygodę oraz estetyczny wygląd, dlatego podczas noszenia naszych ubrań możesz być o to spokojny.

Dostępna odzież robocza BHP jest niezmiernie praktyczna. Wykorzystasz ją nie tylko do pracy, ale również ubierzesz nasze ubrania na co dzień. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników — zainwestuj w profesjonalną odzież roboczą!

W ofercie znajdziesz również wysokiej klasy kurtki robocze i inne ubrania BHP — zobacz sam!