Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Odzież robocza ocieplana

Ocieplana odzież robocza


Odzież robocza ocieplana powstała z myślą o pracownikach wykonujących swoje czynności na świeżym powietrzu. Kolekcja ta zapewnia nie tylko komfort termiczny, ale również wygodę i zabezpieczenie przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Stworzyliśmy kompleksową ofertę odzieży roboczej ocieplanej zabezpieczającą zarówno górne, jak i dolne partie ciała.

 

Ubrania robocze ocieplane marki FABOR Workwear


W ofercie znajdziesz odzież roboczą tj. kurtki robocze ocieplane, bezrękawniki robocze, spodnie robocze ocieplane. Ubranie robocze ocieplane to podstawowy element wyposażenia pracowników, którzy większość swojego czasu spędzają na zewnątrz w okresie zimowym lub w pomieszczeniu, gdzie występują minusowe temperatury. Każdy z pracowników powinien mieć w posiadaniu odzież roboczą i akcesoria korzystnie wpływające na aktualne warunki pracy, poprawiając komfort w trakcie jej wykonywania.

 

Spodnie ocieplane


Dostępne są różne fasony spodni. Do wyboru znajdziesz zwykłe spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki na szelkach. Dostępne są one dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Dysponujemy szerokim wyborem, jeśli chodzi o ich rozmiary. Z tego względu znajdziesz spodnie, które idealnie dopasują się do Twojej oraz Twoich pracowników sylwetki.

 

Kurtki ocieplane


Kurtka zimowa została wyposażona w zamek błyskawiczny oraz pojemne kieszenie, które pozwalają przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy pod ręką. Kurtki robocze dostępne są w kilku modelach, więc z pewnością znajdziesz taką, która będzie odpowiednia do Twoich preferencji i wymagań. Kurtki robocze zimowe są niezbędne dla osób pracujących przy niskich temperaturach.

Odzież ocieplana gwarantuje nie tylko ciepło podczas wykonywania pracy przez pracowników, ale również wysoki komfort użytkowania. Część asortymentu została zaprojektowana tak, by poza termiką, zapewnić również podwyższoną widoczność w miejscu pracy, stąd dodanie do kolekcji odblaskowych elementów oraz materiałów. Na życzenie klienta doszyjemy certyfikowane pasy odblaskowe.

W FABOR Workwear znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!