Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Odzież dla gastronomii

Odzież gastronomiczna damska i męska


FABOR Workwear oferuje szeroki wybór odzieży roboczej, a w tym odzież gastronomiczną. Zależy nam, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych w naszej firmie produktów. Z tego względu ubrania gastronomiczne, odzież medyczną i inne tekstylia, szyjemy z wysokiej jakości materiałów.

Odzież gastronomiczna męska, jak i damska marki FABOR skierowana jest do osób ceniących sobie wygodę, ale i elegancki i estetyczny wygląd w pracy. Profesjonalna odzież kucharska przystosowana jest do pracy przy wysokich temperaturach w kuchni przy smażeniu, gotowaniu oraz pieczeniu. Zapewnia ona nie tylko komfort noszenia, ale również cieplny. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz wykończeń szycia, pracownicy są w stanie pracować w naszych ubraniach przez wiele godzin intensywnej pracy.

Rodzaje odzieży gastronomicznej


Odzież dla gastronomii to oferta ubrań dedykowanych do użytku w gastronomii, zarówno przez kucharzy, pomocników kuchennych, jak również przez kelnerów pracujących w restauracji, pizzerii, czy innych punktach gastronomicznych. W ofercie sklepu dostępne są m.in.:

  • zapaski kelnerskie,

  • kitle kucharskie,

  • koszule firmowe,

  • fartuchy kucharskie — i wiele więcej.


Odzież kelnerska, czyli zapaska, koszula itp. ma dopasowany krój, dzięki czemu strój świetnie będzie się prezentował na każdej sylwetce pracownika. Co więcej, oferujemy wiele rozmiarów odzieży gastronomicznej, dlatego będzie ona idealna dla osób o różnych figurach.

Dysponujemy również profesjonalnymi maszynami, z pomocą których możemy nanieść na odzież gastronomiczną znakowanie logo firmy. Metodą, którą zalecamy, jest haft komputerowy, czyli jeden z najtrwalszych sposobów znakowania tekstyliów.

Wykorzystywane materiały gwarantują trwałość i długi czas użytkowania odzież gastronomicznej — postaw na FABOR Workwear!