Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /home/mikrotech/ftp/fabor/wp-content/themes/fabor/taxonomy-k.php on line 17

Fartuchy robocze

Fartuchy robocze marki FABOR Workwear


Fartuch roboczy to odzież robocza, która jest niezbędna w wielu branżach. Dotyczy to opieki medycznej w szpitalach, przychodniach i innych tego typu ośrodkach, ale również w gastronomii i salonach piękności. W naszej ofercie znajdziesz fartuchy ochronne odpowiednie dla każdej z wymienionych powyżej prac. Dostępne są zarówno fartuchy robocze męskie, jak i damskie.

Do produkcji fartuchów roboczych wykorzystuje się najlepszej jakości materiały, gdyż są one stosowane do prac wymagających kontaktu z innymi ludźmi. Należy dbać o higienę swoją, jak i otaczających nas osób, dlatego nie czekaj i postaw na profesjonalny fartuch ochronny marki FABOR Workwear!

Fartuchy robocze damskie


Zdecydowaną większość stanowią fartuchy dla kobiet. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych oraz modelach. Do wyboru znajdziesz również fartuchy stosowane w laboratoriach. Odzież ochronna to przydatne kitle robocze wykorzystywane w różnorodnych warunkach użytkowania.

Fartuchy ochronne wykonane z polskich materiałów wyposażone zostały w pojemne kieszenie, aby pracownicy mogli przechowywać pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy w trakcie pracy.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!