Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Bluzy sportowe

Bluzy dresowe marki FABOR Workwear


Bluzy sportowe to podstawowy element wyposażenia garderoby, który z pewnością ma każda kobieta oraz mężczyzna w swojej szafie. Są to wygodne bluzy, które świetnie sprawdzą się zarówno do pracy, jak i na co dzień. Tym samym jest to idealne ubranie wierzchnie do biegania, bądź uprawiania sportu na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni. Sportowe bluzy damskie oraz męskie zapewniają optymalny komfort termiczny, dzięki czemu w bluzie poczujesz nie tylko wygodę, ale i ciepło.

Wybierz bluzę marki FABOR Workwear!

 

Bluzy sportowe damskie i męskie


Bluzę damską i męską znajdziesz w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz dobrać kolor bluzy do własnych preferencji i wymagań. Modne bluzy dresowe możesz ubrać do legginsów, spodni dresowych, krótkich spodenek, a nawet zestawisz je z jeansami. Męskie i damskie bluzy sportowe różnią się od siebie fasonem. Dostępne są rozpinane bawełniane bluzy oraz zwykłe bluzy bez kaptura zakładane przez głowę. Każdy fason wyżej wymienionych bluz zapewnia przede wszystkim modny look.

Wszystkie modele wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania i swobodę ruchów. Dzięki zawartości elastanu bluza z kapturem oraz bez niego nie krępuje ruchów podczas nawet najbardziej intensywnych aktywności.

Możesz zdecydować się na bluzy dresowe damskie i męskie z kieszeniami i z kapturem, bądź opcję bez takich dodatkowych elementów. Zarówno bluza damska, jak i męska dostępna jest w wielu rozmiarach, aby każdy mógł bez problemu dopasować odzież do swojej sylwetki.

W asortymencie dostępne mamy również profesjonalne bluzy robocze — zobacz sam!

Sprawdź już teraz wszystkie produkty, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym!