Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Bluzy robocze

Bluza robocza marki FABOR Workwear


Bluzy marki FABOR Workwear to podstawowy element całego ubrania roboczego. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, a w tym profesjonalne bluzy robocze.

Bluza robocza sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż kurtka zapinana na suwak podczas prac którym towarzyszy większa ilość brudu. W trakcie wykonywania różnych czynności nie powinno być zbyt gorąco, ani zimo — dobrze dobrane materiały sprawią, że bluza nie tylko zapewni ochronę przed zabrudzeniami, ale również zapewni komfort cieplny.

Bluzę roboczą wykonaliśmy z wysokiej jakości materiału, który zapewnia swobodę ruchów i maksymalny komfort pracy. W ofercie dostępne są bluzy wykonane ze 100% bawełny oraz bawełny i poliestru. Każdy materiał zapewnia maksymalną wytrzymałość. Bluza ochronna nie powinna krępować żadnego ruchu nawet podczas wymagających i intensywnych pracach, jednocześnie nie powinna być za duża, by zachować normy bezpieczeństwa. W ofercie FABOR Workwear znajduje się wiele różnych modeli: te zapinane na zamek lub na guziki, z dużą lub mniejszą ilością kieszeni, modele posiadające dodatkowe wzmocnienia na ramionach i łokciach, bluzy wykonane z materiału moro, te zawierające dodatkowe ocieplenie, te z dodatkiem elastanu i wiele więcej. Wszystkie bluzy posiadają regulację obwodu mankietu. Elementem estetycznym, który dołożyliśmy do bluz, są mankiety na rękawach oraz estetyczne stójki. Można je w łatwy sposób regulować, co pozwala na idealne dopasowanie się bluzy do sylwetki pracownika. Bluzy wyposażone zostały także w liczne kieszenie, aby móc przechowywać najważniejsze rzeczy pod ręką. Są one pojemne, więc z łatwością pomieszczą nawet duży telefon komórkowy.

Niektóre bluzy robocze zasuwane na zamek błyskawiczny mają również elementy odblaskowe poprawiające widoczność pracownika w ciemnym pomieszczeniu lub na zewnątrz, gdy za oknem panuje pogoda, która tego wymaga. Z tego względu bluza robocza idealnie nadaje się dla każdego pracownika, bez znaczenia, na jakim on jest stanowisku i jaką pracę wykonuje.

Dzięki sporej dostępności wariantów kolorystycznych łatwo można zestawić je ze spodniami roboczymi tego samego odcienia. Dużo kolorów i różne modele pozwalają dobrać odpowiednie bluzy robocze do własnych preferencji i wymagań.

Nie czekaj i sprawdź nasze bluzy robocze już teraz!