Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc marzec 2024 wynosi do 40,00%

Bezrękawniki robocze

Bezrękawniki robocze


Bezrękawniki robocze to jeden z elementów odzieży roboczej, który można potraktować jako uzupełnienie ubrania roboczego. Jest to okrycie wierzchnie chroniące przed chłodem. Jednak należy zaznaczyć, że bezrękawnik roboczy nie da takiej ochrony przy niskich temperaturach, jak kurtki robocze. Kamizelki robocze doskonale sprawdzą się na okres wiosenno-jesienny, gdy na zewnątrz nie występują jeszcze minusowe temperatury.

Kamizelki robocze — odzież robocza marki FABOR Workwear


W naszym sklepie BHP znajdziesz szeroki wybór bezrękawników. W FABOR Workwear każdy bezrękawnik wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które przechodzą dokładną kontrolę podczas dostawy. Tworzymy wiele rodzajów kamizelek roboczych, dlatego z łatwością dobierzesz idealny bezrękawnik roboczy do warunków pracy. Co więcej, dostępne są one w różnych rozmiarach, więc bez problemu znajdziesz bezrękawniki pasujące do sylwetek Twoich pracowników.

W ofercie sklepu BHP dostępny jest bezrękawnik ocieplany, wodoodporny oraz polarowy zasuwany na zamek błyskawiczny. Kamizelka robocza wyposażona została w praktyczne kieszenie, tak by pracownikom było wygodnie mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy podczas pracy. Kieszenie są pojemne, więc pomieszczą telefon komórkowy, a nawet notes z długopisem. Kamizelki posiadają przedłużany tył i zapewniają swobodę ruchów. Są idealną propozycją na chłodne dni. Sprawdzą się zarówno w budownictwie, jak i dla kierowców, czy na magazynach. W ofercie dostępne kolory: niebieski, czarny i granatowy. Na życzenie szyjemy kamizelki robocze w kolorach: zieleń, szarość, czerwień oraz naszywamy pasy odblaskowe.

Kamizelka robocza ocieplana ma również elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność pracownika w wymagających tego warunkach. Tym samym zapewniają one bezpieczeństwo w miejscu pracy, gdyż pozwalają dostrzec pracującą osobę, przez innych już z optymalnej odległości. Z tego powodu przejeżdżający nieopodal mogą zachować bezpieczną odległość.

Wszystkie nasze produkty wykonane zostały w Polsce, dlatego nie czekaj i sprawdź już teraz nasze robocze bezrękawniki!