Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc sierpień 2021 wynosi ~40%

biuro@fabor.pl
PL| EN

O MARCE FABOR

Fabor to polska marka, która z sukcesem działa w branży odzieży roboczej i firmowej na polskim i zagranicznych rynkach. Specjalizujemy się w projektowaniu, szyciu oraz znakowaniu odzieży dla Klientów biznesowych.

Stawiamy na jakość, design oraz technologię. Wszystkie produkty powstają w naszej szwalni w Polsce, co gwarantuje stałą kontrolę jakości oraz szybkość w realizacji zamówień. Specjalnie dla naszych klientów wdrożyliśmy wieloetapowy system kontroli jakości dostaw oraz produktu gotowego.

Nasza odzież to funkcjonalność, wygoda użytkowania, modny wygląd oraz szerokie zastosowanie. Ważna jest dla nas konstrukcja odzieży, sposób jej wyprofilowania oraz nowoczesny krój w oparciu o polską rozmiarówkę.

Produkujemy i znakujemy: odzież firmowa, odzież robocza. Posiadamy nowoczesny dział znakowania tekstyliów oraz 15 lat doświadczeń.

FABOR WORKWEAR TO NOWA JAKOŚĆ SPODNI ROBOCZYCH!

W BOGATEJ OFERCIE FABOR: ODZIEŻ ROBOCZA, OCHRONNA I REKLAMOWA

Odzież robocza
Odzież firmowa

NOWOCZESNY DZIAŁ ZNAKOWANIA ODZIEŻY I AKCESORIÓW.

Odzież firmowa

Techniki: haft komputerowy, sitodruk termotransferowy, sublimacja, folie.

Szyte w Polsce

www.faborfullcolor.pl

NASZA DRUGA MARKA

FABOR Fullcolor - nasza druga marka specjalizująca się w produkcji Premium gadżetów reklamowych i odzieży sublimacyjnej dla Klientów biznesowych.

Jako jedyni w Polsce opracowaliśmy innowacyjną technologię znakowania i produkcji toreb reklamowych. Nasz sposób pozwala podnieść parametry użytkowe i estetyczne finalnego produktu przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Wszystkie produkty powstają w Polsce - od pomysłu przez prototypownię, studio projektowania nadruków, po finalną produkcję. Taki system zapewnia szybkość i jakość w realizacji zamówień Klientów.

Nasze produkty zyskały uznanie w Polsce, krajach UE oraz w Norwegii. Klienci cenią sobie ich unikatowość oraz niepodważalną jakość. W 2017 torby reklamowe fullcolor zdobyły nagrodę w konkursie Super Gift organizowanym przez OOH Magazine. Zobacz naszą ofertę!

www.faborfullcolor.pl

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA FABOR