Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc lipiec 2018 wynosi 40,00%

biuro@fabor.pl

O MARCE FABOR

Fabor to polska marka, która z sukcesem działa w branży odzieżowej na polskim i zagranicznych rynkach. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz znakowaniu odzieży dla Klientów biznesowych. Stawiamy na jakość, design oraz technologię. Wszystkie produkty powstają w naszej szwalni w Polsce, co gwarantuje stałą kontrolę jakości oraz szybkość w realizacji zamówień. Specjalnie dla naszych klientów wdrożyliśmy wieloetapowy system kontroli jakości dostaw oraz produktu gotowego.

Nasza odzież to niezawodne materiały, perfekcyjne szycie oraz szerokie zastosowanie. Ważna jest dla nas konstrukcja odzieży, sposób jej wyprofilowania, nowoczesny krój oraz funkcjonalność oparta o polską rozmiarówkę.

Produkujemy i znakujemy: odzież firmową, roboczą i reklamową - t-shirty, koszulki polo, polary, bluzy, spodnie, kurtki softshell, odzież reklamową sublimacyjną, torby reklamowe.

Od 2015 roku tworzymy unikatowe torby reklamowe fullcolor z całkowitym zadrukiem, nowość na polskim rynku. Torby fullcolor to produkt innowacyjny. Nasza technologia produkcji daje nieograniczone możliwości zadruku w jakości cyfrowej, gwarancję głębokich barw, wyraźnych konturów, a także gwarantuje ekologię. Torby można prać, prasować, są niezwykle wytrzymałe na duże obciążenia.

Naszą dumą jest również dział znakowania odzieży i akcesoriów, do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesną hafciarnię, dział termotransferu oraz dział sublimacji. Gwarantujemy doradztwo, jakość oraz terminowość obsługi. Znakujemy zarówno na wyrobach własnych, jak i na materiałach powierzonych.

Zapraszamy do współpracy!

Fabor to wygląd wyróżniający markę. Wypróbuj naszą jakość i unikalne produkty!

W BOGATEJ OFERCIE FABOR: ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

Odzież robocza

ODZIEŻ FIRMOWA I REKLAMOWA, TORBY REKLAMOWE

Odzież firmowa

NOWOCZESNY DZIAŁ ZNAKOWANIA ODZIEŻY I AKCESORIÓW.

Odzież firmowa

Techniki: haft komputerowy, sitodruk termotransferowy, sublimacja, folie.

Szyte w Polsce

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA FABOR